UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem jaki jest sens rozbudowy szpitala w mieście oddalonym 15 minut drogi od Elbląga. Zamiast doinwestować szpital w Elblągu to ładują pieniądze w Pasłęk i w efekcie nigdzie nie ma wystarczającej ilości pieniędzy... Ani w Pasłęku nie będzie wystarczającej opieki szpitalnej ani w Elblągu...
może się mylę