UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Hahahahah - Rangóry niech sobie urzędnicy ze swoich pokryją koszty. Och i ah jaka to cudowna nieruchomość. Koszty utrzymania teraz, promocji, reklam i przetargów i wszystko jak krew w piach. Poza rabatami i nikt tego nie chce.