UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gwozdziewicz wszystko sprzedał w Kadynach, zeby kupic połać ziemi na wsi. Chyba dostał cynka, że tam bedzie sie kręcił biznes oplacany przez Skarb Panstwa. Chodzi prawdopodobnie o inwestycję pod nielegalnych imigrantów. Myślę, że chodzi tu o wynajem, a to juz interes życia.