UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały komfort i chęć jazdy rowerem odbiera to, że ścieżki są tak samo z kostek jak chodnik (poza wyjątkami). Tylko kolor mają inny - trzęsie więc i trzeba więcej wysiłku wkładać. Droga dla rowerów, to nie powinien być CHODNIK częściowo oddzielony. To ma być droga. Czyli te obecne ścieżki warto pokryć warstwą asfaltu (może być w ciekawszym kolorze niż czarny), a już na pewno nie tworzyć nowych ścieżek z płyt lub kostek typowych dla ruchu pieszego. Z góry dziękuję.
Rewerowy Elbląg