UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"W ubiegłym roku zginął młody chłopak na Modrzewinie. Zjeżdżając z góry wjechał na przejście dla pieszych pod samochód, zmarł w szpitalu" - Dodam tylko, że żywopłot między ścieżką a jezdnią był od lat zaniedbany i wysoki na ponad 2 metry (teraz po tragedii już pięknie przycięty) Ten chłopak bardzo nieroztropnie wjechał na jezdnię, ale jakby był niski żywopłot taki jak teraz, widziałby ten samochód - prawda? Nie do końca wina chłopaka, nieprawdaż?