UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Marku - proszę się też zająć kulturą jazdy rowerzystów oraz rozwojem ich umiejętności poruszania się w przestrzeni miejskiej. Oni bardzo często są największym zagrożeniem na ulicy. Nadmierna prędkość, przekonanie, że na każdym przejściu rowerzysta ma pierwszeństwo to tylko kilka przykładów z długiej listy ich przewinień. Rower jest przyjazny środowisku, ale rowerzysta powinien być przyjazny w stosunku do innych uczestników ruch drogowego pieszego i kołowego