UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawa rozmowa! A tak jeśli chodzi o pana Marka to niestety nie zawsze da się z nim porozumieć. Z tego co zaobserwowałem, to pan Marek czasem ma wyjątkowo "olewaszcze" podejście do oponenta. Zauważyłem też, że nie jest skłonny przyznawać się do błędów. Poza tym, że jest gładki i miły w obejściu to bywa jak koń. Poza tym wykazuje się pracą partyjną. Karnie umieszcza przekaz, który akurat partia matka propaguje.

Zainteresowany Jarosław