UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - No poeta! Te paralele, niezrównane metafory... , a jakie trafne porównania. Tyle talentów tak zaprzepaszczone bezpowrotnie. Bezdyskusyjne rozumiem, że nie rozumiesz, co piszesz. Jesteś tak pozbawiony samokrytyki i bezrefleksyjny, że aż strach się bać. Akurat w kwestii spółek przekonywałeś mnie, że zysk spółek miejskich jest ok. Nie znam tych twoich znajomych z rogami i bez, meandrów prostował też nie będę. Nie masz bladego pojęcia kim jestem i co w życiu robiłem, więc się nie sadź, gdyż najwyraźniej przerasta cię wiele kwestii. Dlaczego znowu porównujesz spółkę miejską do działalności prywatnej. To dobitnie pokazuje, że umknęły ci realia a "dzwony" nie dzwonią nigdzie blisko. Tylko zdrówka pozostaje życzyć.
Dumny Kaźmiż z Elbląga