UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem co to jest lewacka ideologia. Z faktami się nie dyskutuje, smród z komina leci i to jest fakt.. Powołujesz się na mieszkańców Elbląga że ich nie stać trudno. Miasto jest od tego żeby ograniczyć smog a nie specjalnie tym się zajmuje. Powinno każdego bezwzględnie podłączyć do sieci miejskiej czy gazowej.. Jak zachoruje twoje dziecko na płucka albo przedwcześnie odejdzie ci żona to zmienisz zdanie.
Lobo51