UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

żeby raz wygrać trzeba x razy przegrać..... Wyciągać wnioski głowa do góry i walczyć dalej. Nawet jak się nie wygra, nie powiedzie to zostają przyjaźnie, charakter, wspomnienia..... SPORT JEST PIĘKNA PRZYGODĄ. Kto nie kopnął, rzucił, wiosłował..... ogólnie nie uprawiał sportu ten..... niech żałuje.