UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mlodiez jest. Tylko pseudo znawcy wola wydac kase na młodzieżowca ( bo z Arki... itp. ) zamiast swoich ogrywac. Tak sie dzieje juz od 15 tego roku zycia zawodnika ( jezdza i sciagaja z okolic ). A nasi na boczny tor. ( tylko od placenia skladek sa )