UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy nie było problemu z odpadami typu strzykawki igły od insuliny leki przeterminowane. Ale pewnego dnia znikają pojemniki, a na zapytanie moje w aptece to sprawa miasta. Moje pytanie jak człowiek stary schorowany ma szukać gdzie wyrzucić odpady medyczne Z tym pytaniem mam zamiar wybrać się do Prezydenta Miasta Elbląga.