UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Płacę nie mało za wywóz odpadów już wstępnie posegregowanych i się okazuje, że opony - musisz dodatkowo wywieźć osobno, gruz - osobno musisz wywieźć, odzież osobno musisz wywieźć, sprzęt elektroniczny dodatkowo musisz wywieźć, strzykawki dodatkowo musisz wywieźć - przecież płacę za WYWÓZ ODPADÓW, robią na w _uja za naszą kasę. Ponadto okazuje się, że papier to nie jest papier np. papier do pieczenia to nie jest papier, szkło to nie jest szkło np szyba, plastik to nie jest plastik np. zabawki, No i do zmieszanych nie możesz wrzucić wszystkiego co nie mieści się w kategorii szkło, plastik, papier Zaczyna to być irytujące.