UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sigmar - To że w wielu tych kamienicach mieszkańcy nic nie modernizują, dosłownie wszystko niszczeje, mają wszystko głęboko w dup... , a potem zdziwienie i płaczą że im odcinają wszystko. A inni sie potrafią spiąć, robią sobie wspólny fundusz remontowy, kredyt i zawczasu widząc że już instalacja jest stara to ja modernizują, remontuja części wspólne, dbają o nie, interesują się tym