UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a może tak płacimy za przesył i towar, to raczej dostawca powinien montować instalacje od wytwórcy do klienta, by zarabiać. To jakieś PRLowskie przywileje. Właściciele sieci internetowych kładli i kładą światłowód, by dotrzeć do każdej wichury w Polsce by zarabiać od wykopu do odbiorcy. Ci nie muszą, bo ?