UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To takie polacko-katolackie podejście do wszystkich i wszystkiego. Co Tobie prezydent przeszkadza? Z pewnością zazdrość Człowieku Cię zżera. A Ty potrafisz przewrót w przód z równoczesnym podskokiem do tyłu? Jak nie to co się wypowiadasz, nawet się nie podpisałeś PASKUDNIKU jeden.

Kosmita