UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby parking dla TiRów był tylko parkingiem i nie miał na utrzymaniu zarządu spółki z o. o.pana dyrektora i całej reszty to zapewne przyniósłby tak ze 100 000 zł zysku za ten sam okres. Jednak port morski to brzmi dumnie, nie tak pospolicie jak parking dla TiRów i za tę dumę elblążanie gotowi są płacić w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. zAment.
GłębokaMyśl