UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Arc - O Ty PODATKOWNKU jeden! Niepłacujesz za parkingi i z tego powodu wszystkie trawniki I krzaczki rozjeżdżone. Masz BOLIDA to płacuj za komfort. Nie masz na parkingi to pozbądź się bolida. Polacki CWANIACZEK. O Ty taki i siaki!

Kosmita