UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koncert super Wykon super Tylko organizacja Teatru do bani. Brak szatni i zamieszanie z tym związane. Wyglądało jakby nie wiedzieli ile osób będzie Nikt nie ogłosił że jest zakaz nagrywania. Podchodziły Panie i upominały Porażka