UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajne są te komentarze osób, które nie były, nie wiedzą, ale coś tam napiszą, żeby skrytykować. Lepiej Wam od tego? Koncert był fantastyczny, wokalista z gigantycznym głosem, a obie orkiestry zrobiły muzyczne show na najwyższym poziomie. Więcej takich wydarzeń prosimy.