UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowieku co Ty wypisujesz - jak to nie ma miejsca dla Elbląskiej Orkiestry Kameralnej- a Kameralny Elbląski Amfiteatr dzieło byłego bardzo oszczędnego prezydenta naszego ukochanego, ale zwijającego się miasta, a Muszla Koncertowa pięknie odmalowana w styczniu- właśnie po to, by pokazać, że jesli można malować w styczniu to koncertować spoko też można - tym bardziej, że jak czytam artyści podnieśli temperaturę do wrzątku, ,bo grali całkiem w porządku, dla nich by dzisiaj można podgrzać trawę, zamiast kopaczy wpuścić ich na murawę.
Eok eok