UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ani ten wpis ani zdjęcia nie oddadzą tego co się tam wczoraj wydarzyło. koncert po prostu rewelacja! świetny wokalista, niestety teatr nie jest klimatem na takie granie. Szkoda że Elbląg nie ma SENSOWNEJ sali na takie wydarzenia a zawsze znajdzie się hajs żeby nagradzać kopaczy kolejnymi podgrzewanymi murawami/stadionami/dofinansowywaniem za BRAK SUKCESÓW, jeszcze żeby wspierać innych sportowców to rozumiem. na wszystko trzeba zasłużyć i zapracować. co do koncertu - potęga.