UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziadostwo, dziadostwa ciąg dalszy. Z takim Lidzbarkiem outsaiderem 3 ligi nie potrafimy wygrać ba nawet strzelić bramki to się pytam z czym do ludzi. Tu nie chodzi o 2-÷3 transfery tu chodzi o przynajmniej tyłu ilu odeszło graczy rzecz jasna lepszych żeby to może jeszcze udało się uratować. A Pan Prezydent to faktycznie, z takim dofinansowaniem Olimpi z podobno największym od lat budżetem miasta to śmiech na sali. I niech zobaczy ile samorządy przekazują w mniejszych miastach na Kluby jak np Jastrzębie czy Kołobrzeg.