UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież wariant Nowy Elbląg idzie przez mokradła, torfowiska i tereny prywatne. Ktokolwiek z NE próbował przejść koło nowej straży przy młynie żeby zobaczyć co proponuje? Palowanie, osuszanie, koszt z 50mln jak nie więcej. Głupota totalna nawet coś takiego proponować. Oni nie chcą nic nowego tylko zablokować tą inwestycję kosztami budowy.
Mokradła