UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te czasy, a jestem z tych co je pamietaja, odeszły. I niech Cie nie zmyli fotka pani, bo tak naprawde to wtedy było raczej szaro, a jak puścili legendarne Relaxy (takie buty zimowe) do sklepów obuwniczych to wszyscy w nich chodzili. To samo dotyczyło portek, kurtek czy koszul. Bywały odstępstwa które tylko potwierdzały ogólna szarość i bylejakość. Co nie zmienia faktu, że też mnie za ''tamtymi czasami '' tęskno.