UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ej Panowie i już cisza ? Nie pytacie jak było pod celą ani ile razy lądowałem na "dziwękach" ? Nie ciekawi was ile razu wjeżdzałem na izolatki ? Ani ile miałem "Kwitów" od "gadów " ? Jak się zawiodłem, myślałem że będziecie mnie hejtować kamionować czy cóś a tu widzę same miekkiszony, ,, ,,

MariuszLewandowski-Fc