UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
LUDZIE!!!!!!! 56 lat to nie babcia!!!!! moja mama jest mniej więcej w tym wieku i nie ma wnuczków jeszcze, ani na "babcię" nie wygląda!!!! A swoją drogą to wiadomość przykra, najlepiej pienądze w staniuku nosić, aby ci ich na ulicy nie wyrwano, a i to nie wiadomo...
elblążanka