UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To żenujący człowieczek parkujący na miejscach dla osób niepełnosprawnych mających poważne problemy z poruszaniem się ( na wózkach i o kulach) a dlaczego bo ma plakietkę to MOŻE a że ktoś kto faktycznie nie ma wyboju to ma gdzieś !!!