UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bawisz mnie jak pewien słoneczny promyk bawił Makuszyńskiego. To że ty czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest to głupie Każdy sam ocenia co jest mądre a co nie a Twoją opinię odnotowałem i postaram się pisać dużymi literami żeby było Ci łatwiej a może zrobię rysunki poglądowe. Poczytaj sobie orzeczenia SN który zgodnie uznaje że język debaty internetowej jest zjawiskiem odrębnym od języka literackiego. Ty sobie cyzeluj posty ile chcesz a ja pozwolę sobie pisać je baz zbędnej egzaltacji interpunkcją. Kto jak Ty nie rozumie niech czasu na czytanie nie traci. Zabierz sobie ową pałę do domu może się przyda.....

MariuszLewandowski-Fc