UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No było iść do Obajtka to byś dostał kasę z Orlenu za szpiegowanie po-wców... Żal dupkę ściska bo krasulski obiecał etaciki i nie wypaliło ? Dumni z Elbląga wygarnęli za swoją dumę dwa miliony. No fakt powód do dumy jak cholera - na pogłębienie toru nie było a dla kolesi żeby mogli poszaleć owszem. Skocz do Śliwko może coś`załatwi tyle że nie koniecznie w "Enerdze" skąd już paru pisiorków wymiotło....
MariuszLewandowski-Fc