UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może prezydent działał w dobrej wierze zapowiadając koncert noworoczny dla każdego kto uzyska wejściówkę. Może naprawdę przeznaczył jakąś pulę biletów dla zwykłych ludzi? Ale siano zrobili urzędnicy zajmujący się dystrybucją. Powinien to wyjaśnić jeśli jest osobą poważną. Nie ma niczego gorszego jak obietnice bez pokrycia a w tym przypadku tak głupio dające się zweryfikować.