UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To lekka przesada z tymi szkołami. Wszystkie place poprzednie przy szkołach okazały się wielką pomyłką. Wydaje mi się że np. przy szkole nr 18 plac został szybko zamknięty z użytku publicznego i zaadresowany jedynie dla uczniów tej szkoły. Na szkoły powinny być pieniądze z budżetu miasta. Szkoły powinny być wykluczone z budżetu obywatelskiego. To dziwne, że projekty szkoły nr 9,11,18 wygrały. Już nie będę więcej uczestniczyć w tej szopce.

ty