UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taka myśl mnie naszła dziś podczas porannego biegania odnośnie znikających komentarzy w tym medium. Przed opublikowaniem chat analizuje każdy komentarz czy nie ma w nim słów wulgarnych obraźliwych oraz hejtu. Często mimo że AI stwierdza że wszystko jest ok przychodzi C3nz0r i kasuje. Najczęściej znikają te opisujące ludzi którzy sami siebie nazywają Lepszym Sortem oraz o zabawach z dziećmi ich pasterzy. Czy tak wyglądają wolne niezależne media?

Jacek K byłby dumny