UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@jajcarz - Donek jest dużo lepszym Polakiem od wszystkich Was PISowcy razem. Doskonale zrobił. Wy naiwnych do otumanienia potrzebujecie. Tyle się nauczyliście to kłamać, oszukiwać i mącić w głowach naiwnym. Polacy na szczęście się już na waszych wyrafinowanych metodach oszust, poznali.
N.p.