UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jawamwojtaniewybierałem - "Nie, myslalem o radku. s wojennym podrzegaczu ktory chcialby Polske wplatac w wojne. Temu co lubi trzymac w buzi amerykanskie cygaro z wasem. Jesli chodzi o zdrajcow Polski to pierwsz egdzie nalezy spjrzec to do PO. Tam sie oni wylegaja. Dla nich Polskosc to nienormalnosc. " Czy na RUSKICH KLAWIATURACH naprawdę nie da się pisać z POLSKIMI ZNAKAMI diakrytycznymi ?
GłębokaMyśl