UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ddd45 - Pomyśl czasem zanim napiszesz coś. Dotyczy to każdego osiedla. Sadowa jakoś wyjeżdża w miasto. Zawada też jakoś musi to rano zrobić. Zatorze to samo w kierunku Centrum jeden wiadukt. No i jakoś ludzie żyją.