UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bulbagos - Ty głupiego udajesz? Raz oddasz, krew, drugi raz - 4 dni sa twoje nie pracodawcy. Potem jakies L4 i tak mozna chulać. A pracodawca może np. redukcje zatrudnienia wprowadzić - likwidujemy twoje stanowisko i dostajesz wypowiedzenie. Ty odchodzisz a on tworzy na nowo te stanowisko i zatrudnia kogoś innego. No chyba że pracujesz w budzetówce to tam to se możesz latać jak chcesz :)
Tralala