UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Staram się namówić wszystkich znajomych, żeby oddawali krew. Miałem już parę osób w rodzinie, które miały poważniejsze operacje i wiem, że jest ona zawsze potrzebna. Mam ORh-, ale już oddawałem krew w listopadzie, także muszę poczekać do stycznia.

DT90