UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kierowca ale ty bzdury piszesz az zal czytac te drzewa trzeba powycinac !! duzo wypadkow jest tez przez zle stany drog i samochodow ale drzewa najką cholere sa tam ?........... ale co z tego ze oni zaczynaja wycinac jak juz sa nowe posadzone !!!!!!!