UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zginął mój wdechowy wujek Tadek, który skadinąd potrafił wspaniale prowadzić każdy wehikuł w różnych warunkach pogodowych i nie tylko lecz niestety feralnego dnia był pasażerem. Choć dawno go nie widziałem będzie mi go brakować!!!

majkel