UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanawiam się co musi się stać, żeby do ludzi w końcu dotarło że PO i spełnienie obietnic to rzeczy wykluczające się jak historia pokazuje. Dlatego mówi się o nich lemingi. Może nie być nic byle nie rządził nikt inny.