UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ile rządów było i nie zmienili prawa spółdzielczego, aby każdy członek spółdzielni brał udział np. w wyborze prezesa spółdzielni. A także, E członkowie spółdzielni w prosty sposób nogi odwołać cały zarząd, bo przecież oni się utrzymują za nasze pieniądze no i robią duże machloiki.

Wau