UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkańcy powinni wytoczyć proces o odszkodowanie prezesowi, radzie nadzorczej, gl. księgowej i radcy prawnemu za to, że nie pracowali zgodnie z Prawem Spółdzielczym, Ustawą o Spółdzielniach Mieszkaniowych i Ustawa o Rachunkowości co wykazała ostatnia lustracja na pewno byla ze Związków Rewizyjnych Krajowej Rady Spółdzielczej gdzie wszystko „zamieciono pod dywan” lustrator też powinien stanąć przed sądem bo też jest winny taki jest system w spółdzielczości, że nikt nie odpowiada za „ walki” jakie robi prezes i jego ludzie z tym należy skończyć jak najszybciej prezes i jego ludzie powinni odpowiadać swoim prywatnym majątkiem wówczas by się bali i nie robili tego co robią teraz
Wojciech Szymanek