UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Teofil - Być może będzie to dla Elblążan nauczka że wokól własnych spraw trzeba chodzić. W SM Zakrzewo na walne stawia się około 7% uprawnionych.... W innych SM zapewne podobnie.... Iwona Morzejko od lat walczy z postkomunistycznymi przepisami dotyczącym SM i jak na razie beton trzyma się dobrze.

MariuszLewandowski-Fc