UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tez mieszkam na Wladyslawa IV i mnie ten balkon za bardzo nie rajcuje, wg mnie to wlasciciel balkonu ma jakies problemy ze swoja osoba (mania wielkosci?). Moze i kwiatki ladne ale gdzie tu praktycznosc? Ladny balkon to estetyczny i funkcjonalny balkon... a to? kawal wiszącego pola... mam nadzieje ze w tym roku sedziowie beda mieli lepszy gust.

Wasiu