UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dla mnie jest to ohydny balkon,wszystkiego nasrane,nic nie widać, współczuję tym ludziom co tam mieszkają, maja ciemnośc w domu i kupę robactwa, nie ma tam rzadnej estetyki ani piękna. Biedni sąsiedzi !!!!!!!!!!!Szczerze im współczuję :)

oll