UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - No sam Pan widzi że nikt i nic nie muszą Pana mobilizować do działania. To oczywista, oczywistość. To tylko moja subiektywna opinia i komentarz. Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pana, Panie Mariuszu. Tak trzymać.