UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie pamiętam przypadku, by prezydent Wróblewski lub jego następca i urzędnicy przyjeli w całości wniosek mieszkańców, czy radnych z opozycji. Taka tradycja. Za 10 razem się znudzą i przestaną pisac i interpelować skoro zawsze NIE. Co dziwne zwyczaj nieodpowiadania na maile wyborców do Biur Poselskich przejęła od posła 20 Lecia, Pana Krasulskiego nasza posłanka Elżbieta Gelert. Skoro już jestem w Sejmie na 4 lata to po co zawracać sobie głowę problemami wyborców.