UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro na radzie bezpieczenstwa beda taksowkarze to moze warto poruszyc temat wszystko mogacych taksowek. Tj. zatrzymywanie na przejsciach lub zaraz przed nimi, na drogach oznaczonych podwojna ciagla linia. Tyczy sie to pseudo taksowek (bolt) oraz kierowców z licencja.