UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jamaleg - nie da się, bo w czasach niemieckich powstały tam kamienice - Wapienna. Ale można by odbudować baszty na Podzamczu - to nie powinno stanowić problemu. co więcej tam gdzie teraz na podzamczu jest "scena" też był pełnoprawny budynek po zamku i też trzeba go odbudować. Zdaje się, ze stal do 1945 r.

Dwa nagie miecze